Tisztelt Szülők!
Április 13 és 17 között papírgyűjtés lesz.
Leadási idő: 07:30 – 08:00 illetve 14:00 – 16:30
Leadás helye: A gazdasági bejáratnál (Ormánság utca felől)
Fontos: Csak jól átkötött papírt tudunk átvenni! A nejlon borítót kérjük vegyék le a könyvekről, füzetekről, dokumentumokról!