Köszönjük, hogy adója 1%-át A Jövőért Alapítványnak utalja!

Nyári táborok, nyári programok

Ki? Én! – Kreatív önismereti tábor
Táborunkba olyan 12-15 éves fiatalokat várunk szeretettel, akik szeretnék fejleszteni önismeretüket, más fiatalokkal együtt gondolkozni a számukra fontos eseményekről, érzésekről, kapcsolatokról, kommunikációs és együttműködési készségeket tanulni és gyakorolni, mindezt egy kis, barátságos közösségben, játékos és kreatív formában.
Az öt nap során különböző technikák segítségével fogunk alkotni, fotózni, hanggal, mozgással, érzékeléssel kísérletezni, játszani.
Kiscsoportos formában dolgozunk, a tábor 6-10 fő jelentkezése esetén indul.

További információ


Zugvilág – félnapos önismereti, szociális készségfejlesztő tábor
Zuglói táborunkba olyan felső tagozatos, 11-14 éves fiatalokat várunk szeretettel, akik játékos formában szeretnék bővíteni az önmagukkal kapcsolatos ismereteiket, akik szívesen gyakorolnák a társaikhoz való kapcsolódást biztonságos környezetben, akik ezáltal nagyobb magabiztossággal szeretnének belevágni a következő tanévbe.
Fogunk beszélgetni a fiatalok mindennapjait érintő témákról, őket érdeklő kérdésekről. Fogunk játszani, kihívásokat vállalni, közösen döntéseket hozni, stratégiát tervezni. Fogunk rajzon, mozgáson keresztül ismerkedni önmagunkkal és egymással.
Az intenzív hetet megelőzően minden résztvevővel és szüleikkel leülünk egy online személyes beszélgetés keretében, hogy a fiatal egyéni helyzetéről, igényeiről beszélgessünk. Ennek célja a fiatal erőforrásainak feltérképezése, és nehézségeinek megfogalmazása, ezek mentén meghatározunk egy egyéni fejlődési célt, amire a folyamat során közösen figyelni fogunk. A tábor után szintén egy szülővel közös beszélgetésben adunk visszejelzést a fiatal fejlődéséről, reflektálunk az erősségeire, az egyéni céljának megfelelően, adunk javaslatot további fejlesztési lehetőségekre.
A nagyobb egyéni figyelem biztosítása érdekében, kiscsoportos formában dolgozunk, a tábor 5-6 fő jelentkezése esetén indul. Maximum létszám 9 fő.

További információ


Zuglói Nyári Napközis Tábor 2022.
5., 6., 7. vagy akár a 8. osztályosokat várunk szeretettel!
Programok: ROBOTIKA (Fanuc oktató cella programozás), PODCAST, Informatika, Elektronika – Elektrotechnika (forrasztás), Zeneszerkesztés, VIDEO szerkesztés, Angol IT szaknyelvi alapozás, Foci, Játék, Kockulás és VIRTUÁLIS VALÓSÁG (VR vadászgép, VR holdbéli űrséta, VR autó szimulátor) minden mennyiségben!
Első turnus: 2022.07.11-i hét
Második turnus: 2022.07.25-i héten
Harmadik turnus: 2022.08.01-i héten
Negyedik turnus: 2022.08.08-i héten
Heti ár: 45.000,-Ft/ fő (3 étkezéssel + részletfizetés lehetséges)
JelentkezésTovábbi információ