Étkezés

Tisztelt Szülők!

2021.01.01-jétől a webes felületen a bankkártyás fizetés lehetősége bizonytalan ideig szünetel.
Helyette visszaáll a korábbiakból már ismert rendszer, ami lehetőséget ad a szülőknek, hogy online, a webes felület segítségével megrendelhessék gyermekeiknek a kért napokra az étkezést, majd átutalással egyenlítsék ki a fizetendő összeget.
A változás annyiban mutatkozik meg, hogy a kívánt napok rögzítése után nem irányítja át az oldal a szülőt a banki felületre, hanem csak a megrendelés tárolásának ténye rögzül. Ezt követően kell 8 munkanapon belül a szülőnek a számlán szereplő bankszámlaszámra elutalni a pontos végösszeget.
Fontos: A szülőnek a közlemény rovatban kötelezően fel kell tűntetnie a gyermek és az óvoda/iskola nevét, a beazonosíthatóság érdekében.
A számlák kiegyenlítését Hivatal élelmezési ügyintézői rögzítik a MultiSchool3 étkezés megrendelő programban.
Előreláthatóan ebben a nevelési/tanévben ez a rendszer marad érvényben, a továbbiakról a későbbiekben adunk tájékoztatást.
A februári étkezés megrendelésének lehetősége a holnapi napon (2021.01.19.) reggeltől lesz elérhető egészen 2021.01.28-án éjfélig.