A „Budapest 150” pályázatra készülnek pályaművek a Mórában

Budapest egyesülésének 150 éves évfordulója alkalmából a MABÉOSZ és Pro Cultúra Alapítvány esszé pályázatot írt ki diákoknak. Erre készültek a pályamunkák az iskolai bélyegszakkörön.

A legkisebbek (másodikosok) közösen írtak az állatkerti élményeikről. A legnagyobb diák (hetedikes) a budapesti hidakról kiadott bélyegekkel illusztrálta fogalmazását. A 6.bn osztály diákjai saját tervezésű bélyegtervekkel segítettek az iskolai kiállítás látványosabbá tételéhez.

Még május 20-ig várják a pályaműveket! Részletek

Némethné Korom Edit
Innovatív mesterpedagógus

Papírgyűjtés

Átvétel: Veisz Viktor

2023.04.17. – 04.21.
07:30 – 08:00
14:00 – 16:30

  • Csak jól átkötött papírt tudunk átvenni
  • A nejlon borítót kérjük vegyék le a könyvekről, füzetekről, dokumentumokról!
  • Nagyobb mennyiség (100 kg felett) esetén a leadás helyszínéről a portán érdeklődjenek!

Kedves Szülők!
Április 20-án és 21-én 8-tól 19 óráig lesz a beiratkozás melyre várunk mindenkit szeretettel!
A tankötelessé váló gyermekek iskolai beiskolázására szóló felhívást ide kattintva érhetik el.

Iskolánkban idén is indul német nemzetiségi osztály, angol / családi életre nevelés illetve logopédiai osztály is.

Szeretnénk egy kis segítséget nyújtani a beiratkozáshoz.
Ide kattintva részletes leírást találhatnak az online beiratkozás használatáról.

Aki az online jelentkezést választja, annak is személyesen kell beiratkozni az intézménybe. Nekik nem kell sorba állni, hiszen az adatok már rendelkezésünkre állnak.
Amennyiben kérdésük merülne fel, április 17-én 15:00-16:00 óráig, április 18-án és 19-én pedig 8-9 óráig szívesen segítünk benne.

Várunk mindenkit szeretettel!

 

 

Büszkeségeink

A budapesti német nyelvű vers és prózamondó versenyen 2023.03.18-án Molnár-Tanka Gréta 3.n osztályos tanulónk 2. helyezést ért el.
Felkészítő: Pákáné Szarka Magdi néni

Az MLTSZ budapesti területi versenyén gimnasztikus látványtánc kategóriában Grónai Zsófia és Pethő Dorottya 3.n osztályos tanulóink ezüst érmet nyertek.
Felkészítő: Kovalik Imola

Gratulálunk nekik!

Tisztelt Szülők!
A folyamatos félreértések elkerülése végett, szeretnénk jelezni, hogy ha úgy döntenek, hogy a gyermeke részére tovább nem kívánnak étkezést rendelni, azt minden esetben jelezni kell a gazdasági irodában. 
A kiállított számla minden esetben fizetési kötelezettséget von maga után. Ezután nem tudjuk elfogadni, hogy a gyermek már nem jár le ebédelni, vagy hogy nem tudtak róla.
A kézhez kapott számlán is szerepel ez a mondat.
  “Jelen számla minden esetben fizetési kötelezettséggel jár. Amennyiben az étkezést mégsem kívánják igénybe venni, jelezzék azt hónap 20-áig az óvoda/iskola étkeztetéssel foglalkozó ügyintézőjénél.”
A szükséges nyilatkozat kérhető a portán és az iskola honlapján is elérhető. 
Itt szeretnénk a figyelmüket felhívni, hogy május hónap folyamán a szülőknek ki fogjuk küldeni a jövő tanévre vonatkozó nyilatkozatokat. Kérjük minden esetben visszaküldeni, mivel ha valaki nem nyilatkozik az új tanévben, akkor a tavaly leadott nyilatkozata marad érvényben.
Szeretnénk megkérni a szülőket, hogy akik számlát kapnak és azt saját bankból rendezik, ne felejtsék el a közlemény rovatba beírni a gyermek nevét, osztályát és az iskola nevét. Köszönjük.
Köszönettel: Gazdasági ügyintézők

Sport, tehetségfejlesztés, robotika, zeneoktatás, gyermekközpontúság. Ez az iskolánk.