Mik történnek velünk ebben a nehéz helyzetben?

Kedves Szülők!

Nagyon bizonytalan időket élünk, ahol napról napra újabb, és újabb kihívásokkal szembesülünk. Ebben a nehéz helyzetben szinte lehetetlen nyomon követni, hol tartanak gyermekeink, mi mozdul a Mórában, hogyan éljük mindennapjainkat.

Az intézmény dolgozik, a gyerekek  a lehetőségekhez képest az állandó bizonytalanság ellenére végzik a dolgukat, helytállnak. Együtt a pedagógusokkal és a technikai dolgozókkal, akik minden új helyzetet igyekeznek emberségesen, és minden lehetőséget kihasználva megoldani.  A mi iskolánk a lehető legtisztábKöszönjük mindazok segítségét, akik tudnak közösségben gondolkodni, és így megbírkózni az ismeretlennel.

Ezért eddigi munkáinkat szeretnénk Önökkel megosztani, hogy büszkék lehessenek gyerekeikre, és az intézményben folyó munkára. Visszalapozgatva a hónapok között szeptembertől megpróbálunk egy kis ízelítőt adni mi mindent történt iskolánkban.

Az iskola dolgozói