Márton nap 2022. november !

Kedves Szülők, Kedves Gyerekek!

Ebben a tanévben iskolánk november 10-én csütörtökön 17 és 18 óra között tartja Márton napi lámpás felvonulását az iskola előtti játszótérnél. Szeretettel várjuk a nézelődőket is,(a dombról talán jól lehet látni majd a mozgó lámpák fényét) de ha valaki csatlakozni szeretne a menethez, vegye fel a kapcsolatot a lenti űrlapon velünk. Hagyományosan német dalokat éneklünk majd, de terveinkben kivetítés, és fénylő padlórobotok is szerepelnek.
Ha kíváncsiak már most, hogy milyen is egy Márton nap nálunk/velünk, találkozunk a hátsó zöld kapunál, ahonnan mi egy közös kis csoportot alkotva csatlakozunk a menethez. (A kaputól 16,50-kor indulunk az iskola elé. Gyülekezés 16,40-től)

Akinek van hozzá kedve és esetleg lámpája is, várjuk!

Székelyné Palkó Mária intézményvezető helyettes