Móra nap – “Mindannyian megférünk nyugiban”

Május 31-én rendeztük meg a Móra-napot, melynek ebben  az évben a”Mindannyian megférünk nyugiban” címet adtuk.

A “Lélekkel az Egészségért Alapítvány” és “Belső csend” munkacsoport segítségével a diákok megismerkedhettek stresszlevezető technikákkal. Az állomásokon azt mutattuk meg a gyerekeknek, hogy mindannyian mások vagyunk, máshogy nyugtatjuk meg magunkat: van akinek  főzés, masszázs, zenehallgatás, baráti beszélgetés, társasjáték,barkácsolás, filmnézés, sport, jóga segít. Közben a digitális projektek is előtérbe kerültek: fotómontázs és animáció készítő programokkal igen kreatív alkotások készültek.

Délután a szülőknek is hirdettünk relaxációs tréninget.

Az alsósok birtokba vették az újonnan felfestett udvari játékokat. Sokan görkorcsolyával, rollerrel érkeztek az iskolába. Szerencsére az időjárás is kedvezett a szabadtéri programoknak.

Némethné Korom Edit főszervező