Szívből gratulálunk!

Horváth Gizella, korábbi igazgatónk, a 2018. szeptember 30-án, Zugló fennállásának 83. évfordulóján rendezett ünnepségen Zuglóért Emlékérem kitüntetést kapott munkássága elismeréséül, melyet Karácsony Gergely polgármester és Szabó Rebeka alpolgármester adott át neki.

“Horváth Gizella, pedagógus
17 éven keresztül állt a zuglói Móra Ferenc Általános Iskola élén. Vezetői munkáját mindenkor a megújulás, az innováció jellemezte. Mindig fontos volt számára az új utak keresése, az intézmények közötti együttműködés erősítése. Nagy szerepet vállalt iskolájának külső-belső megújításában. Számára mindig a gyerek az első, szakmaisága, humánuma, szociális érzékenysége méltán vívott ki elismerést nem csak szakmájában. Aktív szerepet vállalt zuglóiként a kerület közösségi, társadalmi életében is, különösen a családsegítés, szociális és kulturális területeken.”

A méltatás elhangzott a díjátadó ünnepségen.

Szívből gratulálunk és egyúttal büszkék vagyunk rá!

Vezetőség