Obervellach 2018-ban is!

Obervellach 2018

Tisztelt Szülők, kedves Gyerekek!

2018. június 17-től június 22-ig (az eredeti időponthoz képest 1 héttel korábban) 6 nap/5 éjszaka, nyelvi tábort szervezünk Obervellachba.

Az „Alpesi erdei német tanoda” Budapesttől 570-km-re Ausztria Karintia tartományában a Magas Tauern lábánál található.

Szállás: Obervellachban a központban lévő Alpenhof Hotelben

Elhelyezés: 2-3-4-5 férőhelyes fürdőszobás, tusolós, WC-s szobákban

Ellátás: Teljes ellátás önkiszolgálós rendszerben, érkezéstől a hazaindulásig. Svéd asztalos reggeli, meleg vacsora. A napi program telítettsége nem teszi lehetővé a napközbeni meleg étkezést, ezért a résztvevők hideg ebédcsomagot kapnak. (szendvics, croiassan, üdítő, zöldség, gyümölcs)

A tábor költsége 16 éves korig 195 Euro és 28 000 Forint, 16 év felett a belépők drágulása miatt 215 Euro és 28 000 Forint. Az ár tartalmazza:

-buszköltséget, autópályadíjat                              -napi 3x étkezést

-biztosítást                                                    -zöldség/gyümölcs kiegészítés a hétre

-5 éjszakai szállást                                           -külön programokat, belépőket

-4×2 óra anyanyelvi tanárokkal                           -Karintia kártyát

Hétfőtől csütörtökig a gyerekek de. iskolában vannak, majd városkutatáson vesznek részt. Du. különböző programokon keresztül ismerjük meg Karintia nevezetességeit. Csütörtökön egész napos kirándulás. Néhányat említve a programokból.

Magashegyi felvonózás, Ragga szurdok, Groppensteinerschlucht megtekintése, Aranymosás, Bonsai kiállítás, Bios Múzeum, Hohe Tauern Nemzeti Park, Majomhegy, Sétahajózás, Heiligenblut, Gerlitzen panoráma.

Elsősorban 5-8. osztályos tanulók jelentkezését várjuk, szabad férőhely esetén alsó tagozatosokat is szívesen viszünk. Útlevél vagy személyi igazolvány szükséges!

Jelentkezés esetén a buszköltséget 3 részletben szedjük, az Euro-t elég a májusi szülői értekezleten egy összegben befizetni. Érdeklődés esetén kérjük a kitöltött jelentkezési lapot és az első részletet,

10 000 Ft-ot foglalónak 2017. november 24-ig eljuttatni. (II. részlet 10 000 Ft 2018. január 12-ig, III. részlet 8 000 Ft 2018. március 14-ig)

Visszalépés esetén a buszköltséget nem áll módunkban visszafizetni!

Köszönettel: Értekes Anikó